Reloop naujienos: RP-8000 Patefonas, Beatpad ir Keypad

Reloop naujienos: RP-8000 Patefonas, Beatpad ir Keypad

Savaitgalį BPM vykusiame pasirodyme Birmingeme Reloop paskelbė apie tris naujus produktus, kurie taikosi į labai skirtingas rinkas – tai naujas patefonas su jame integruotu MIDI valdymu, iPad kontroleris su Algoriddim’s Djay programa ir klaviatūros kontroleris su kanalų juostomis ir būgnų pad’ais gyviems pasirodymams.

Reloop RP-8000 Patefonas
Šis patefonas – tai vienas iš ryškesnių žingsnių vystant patefonų technologijas, kurio niekas nežengė jau ilgus metus. Reloop pasistengė sutalpinti daugybę svarbių valdymo parametrų pačiame patefone.

Direct drive patefonas jau turi paruoštas Serato schemas, reikalingas jo valdymui – tai didelis naršymo encoder'is, aštuoni šviečiantys būgnų pad'ai ir keturių padėčių valdymo mygtukai (cue'ingas, loop'sas, semplingas, naudotojas), esantys patefono kairėje. Tai dar nereiškia, kad visi šie valdymo parametrai DJ battle metu bus priešais stovintį didžėjų, kuriais jis galės pasinaudoti.

RP-8000 patefonus galima kartu sujungti grandinės pagrindu per USB, taip išvengiant jų išnaudojimo dėl riboto USB jungčių skaičiaus, ir tokiu būdu papildomai prijungiant LCD ekraną rodantį greičius, patefono nustatymus (MIDI valdymo parametrus) ir programos nustatymus. Šis patefonas kainuos apie 2100 Lt, tačiau Reloop dar nepaskelbęs išleidimo datos.

Reloop BeatPad
Native Instruments į iOS orientuotais produktais buvo galimai užgožęs Reloop produktų pasirodymus praeitą savaitę, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į šį BeatPad'ą, kuris randa savo nišą tarp Digital Jockey ir Terminal Mix modelių ir būtent specialiai pritaikytas iPad'ams (tačiau derantis tiek su bet kurios kartos iOS įranga, tiek su kompiuterinėmis DJ programomis).

Reloop BeatPad DJ kontroleris daro įspūdį savo funkcijų rinkiniu su išskirtiniu dėmesiu detalėms ir metalo konstrukcija, žemais, plačiais valdymo ratukais esančiais Terminal Mix juostoje, ilgais greičio valdymo takeliais ir subalansuotais XLR išėjimo kanalais. Mums taip pat patinka, jog šis modelis turi iPad stovą be dėklo, nebent tai numatytą įtraukti į dizainą, kaip kad šie iPad dėklai yra senesniuose kontrolerių modeliuose. Manoma, kad kontrolerio kaina bus apie 1550 Lt, tačiau dar nėra jokių užuominų apie jų pasirodymą.

Reloop Keypad
Kažkas iš Reloop turėjo genialią mintį, manydamas, jog gyvos muzikos prodiuseriai nenori temptis tris skirtingus moduliarinius kontrolerius, kad galėtų sureguliuoti kanalų lygius, sudėlioti ritmus ir groti iš natų klaviatūra. Kompanija pasekė tradiciniu trijų kontrolerių sujungimo keliu, kuriuo pirmą kartą pasinaudojo Korg Nano ir Akai LPD MIDI kontrolerių linija ir visi prietaisai buvo tiesiog sudėti ir paversti į Keypad'ą.