Pioneer pristatė biudžetinį DJ kontrolerį - DDJ-SB

Pioneer pristatė biudžetinį DJ kontrolerį - DDJ-SB

Pioneer tęsia dominavimą DJ kontrolerių pasaulyje pristatydami naująjį DDJ-SB. SB kontroleris – tai gerokai patobulinta dar visai nesenai išleistų DDJ-SX ir DDJ-SR produktų versija. Iš esmės, visi trys modeliai labiausiai suderinti su Serato DJ programine įranga, tačiau SB kontroleris suderintas dar ir su Serato DJ Intro.

Vien iš priekinio valdymo skydelio jau galima pasakyti, kad nieko nereikalingo nėra – valdymo įrankių tik tiek, kiek reikia ir kokių reikia. DDJ-SB kontroleris turi išskirtinę filtro nutylinimo (Filter Fade) funkciją, kurią galima aktyvuoti, paspaudus tam skirtą mygtuką, esantį kontrolerio centre. Kairės ir dešinės pusės „barabanų“ aukšto dažnio perėjimo filtras tiesiogiai reaguoja į krosfeiderio judesius ir kontrolerio išorinis garsas automatiškai susiderina naudojant žemo dažnio filtrą, todėl sukuriamas natūraliai skambantis miksas.

Kontroleris už sąlyginai mažą kainą (869 Lt) galėtų būti vienas iš geriausių rinkoje esančių DJ kontrolerių pradedantiesiems, tačiau mes dar negalime taip teigti, nes patys su juo gerai neapšilome. Pirmieji DDJ-SB kontroleriai vartotojus turėtų pasiekti 2014 metų sausį.