Numark naujienos: Numark NV DJ kontroleris

Numark naujienos: Numark NV DJ kontroleris

Numark padarė tai, kas jau senokai buvo prognozuojama kiek užsistovėjusiai DJ kontrolerių rinkai - pristatė NV DJ kontrolerį su dvejais aukštos rezoliucijos spalvotais ekranėliais. Dabar didžėjui nereikės taip dažnai dairytis į laptop'o ekraną. Savaime suprantama, nešiojamasis kompiuteris vistiek bus reikalingas, tačiau prijungus jį galima bus laikyti netgi uždarytą (yra tą leidžiančių programų Mac'ams) ir nukištą kur nors tolėliau.

Numark NV dydžiu primena Traktor Kontrol S4, todėl galima bus lengvai jam pritaikyti krepšį transportavimui, patys ekranai - iPhone dydžio, tiesa, tai ne liečiami ekranai. Kontroleris parduodamas kartu su Serato DJ (beje, gamintojai nerekomenduoja bandyti naudoti kitos programinės įrangos būtent šiam gaminiui).

Ekranėliai garantuos nepriekaištingą Serato DJ veikimą realiu laiku, kartu su Virtual Decks, efektais, Cue Points, waveform'ais ir t. t. Ekranų dėka galima bus naviguoti tarp dainų ir matyti detalius abiejų grotuvų pusių waveform'us.

Numark NV žada pasirodyti rudens pradžioje - mes labai laukiame, nes nekantraujame išbandyti, kaip nesidairymas į laptop'ą pasitvirtins realybėje!