Naujiena: Reloop NEON

Naujiena: Reloop NEON

Reloop didžiąją dalį savo gaminių skiria didžėjams - ne išimtis ir jų naujausias NEON: tai mažas ir kol kas rinkoje analogų neturintis DJ kontroleris grojantiems su Serato. Ne paslaptis, kad Serato savo programinę įrangą vis papildo naujomis funkcijomis, ir tada techninei įrangai sunku išvystyti tokius pačius tempus ar ant savęs sutalpinti tiek daug mygtukų bei knob'ų. Taip pat, daug didžėjų vis dar teikia pirmenybę patefonams/CDJs ir mikšeriui kartu su Serato DVS režimu, todėl jiems reikia papildomų valdiklių, kad nereiktų dirbti su klaviatūra ir pele. Čia prieina Reloop NEON.

Šis DJ kontroleris suteikia galimybę valdyti tokias funkcijas: Sampler, Pad FX, Slicer, Hot Cues, naujają Serato Flip, Hot Loops ir Manual Loops. Taigi, už nedidelę kainą atsiveria tikrai platus horizontas įvairiau skambančiam DJ pasirodymui. Kol kas geresnio varianto, kuris pasiūlytų tiek funkcijų, nėra - ir brangesni DJ kontroleriai paprastai leidžia valdyti tik dalį jų. Jeigu naudojate Serato DVS be jokio kontrolerio, irgi liktumėte patenkintas - toks prietaisėlis tikrai pakeis jūsų požiūrį į didžėjavimą bei praplės muzikinį akiratį.

reloop-modular-stand

Beje, Reloop sukūrė ir specialų stovą būtent NEON, bet tokį aksesuarą galima pritaikyti dar ir iPad ar kitiems efektų blokams.

Apžvalga: