Naujiena: Pioneer DDJ-WeGO 3

Naujiena: Pioneer DDJ-WeGO 3

Pioneer tikrai produktyviai dirba - jau pristatė du naujus produktus (patefoną ir DJ ausines), paskelbė apie atnaujintą DDJ-SX versiją DDJ-SX2, o dabar dar ir pranešė apie naują DDJ-WeGO, jau trečiąją kartą. Nauji kontroleriai pasirodys rudens viduryje ir bus dviejų spalvų - juodos ir baltos.

DDJ-WeGO 3 skirtas Algoriddim djay 2 programinei įrangai kartu su iPad arba iPhone, taigi, galima miksuoti tiesiai iš savo kūrinių kolekcijos prietaise arba iš milijonų dainų, kurias galima rasti Spotify. Kontroleris taip pat veiks su Serato DJ (Intro versija nemokama), Virtual DJ LE (taip pat nemokama) ir Traktor Pro 2 (mokama, bet sveikintina Native Instruments ir Pioneer draugystė šiuo atveju, jeigu ją galima taip pavadinti) - taigi, aparatą galima naudoti ir su nešiojamuoju kompiuteriu.

DDJ-WeGO 3 turi jog'us (kuriuos gerai vertina scratcher'iai), integruotą mikšerį ir prieigą prie loops, FX, pitch'o valdymo, EQ ir sync. DJ kontroleris taip pat turi ir specialią ertmę iOS prietaisui, kurios dėka prietaisas didžėjaujant pakraunamas.

Galiausiai, pagaliau WeGO serijos produkto dizainas irgi malonus akiai - minimalistiškesnis ir profesionalesnis, kadangi buvo pašalinti visi mygtukai/knob'ai, dubliuojantys funkcijas.

Oficialus reklaminis filmukas: