Native Instruments pristatė Maschine Studio ir Maschine 2.0

Native Instruments pristatė Maschine Studio ir Maschine 2.0

Panašu, kad Native Instruments pasiruošę paleisti savo flagmanu tituluojamus Maschine produktus į platesnius vandenis, kartu pristatydami su netrukus pasirodysiančiais atnaujintais Maschine Studio ir patobulinta 2.0 programos versija. Be to, Maschine Studio keičia savo požiūrį, teikdama ypatingą dėmesį konfigūracijai, tuo pačiu išlaikydama deramą pagarbą prieš tai buvusioms prietaiso funkcijoms, pridėdami du spalvotus didelės raiškos ekranus, visapusiško redagavimo skyrių su daugiafunkciniu valdymo ratuku, ir apskritai didesniu ir patikimai atrodančiu dizainu.

Kartu su visais vizualiniais ir fiziniais patobulinimais, Maschine Studio jau yra suinstaliuota Maschine 2.0 programinė įranga, kuri turi atnaujintą garso sistemą, miksavimo pulto langą, penkis naujus būgnų sintezatorius ir Maschine programai skirta įskiepių juostą.

Nors Maschine Studio parduodami kartu su 2.0 programos versija, dabartiniai vartotojai turintys ankstesniuosius Maschine ir Maschine Micro modelius galės atnaujinti programinę įrangą lapkričio mėnesį (už papildomą kainą). Maschine Studio jau pardavinėjamas ir jo kaina 3449 Lt.