Mano mylimiausia plokštelė: Elektrod Korabelnikov

Mano mylimiausia plokštelė: Elektrod Korabelnikov

Jeigu kas paprašytų papasakoti apie visas savo plokšteles, prireiktų laaabaiii daug laiko, nes kiekviena iš jų turi savo kilmę ir istoriją. Išskirti vieną mylimiausią plokštelę yra be galo sunku, nes jos visos mylimos. Peržiūrinėdamas savo kolekciją, užkliuvau už man labai šiltos plokštelės - tai dueto Karma albumas "Pad Sounds", kuris buvo išleistas 1997 metais Groove Attack Productions leidykloje.

Tais laikais mėgdavau diggint'i gerą muziką per radiją. Be piratinių Hardcore kasečių iš turgaus ir to, ką gaudavau iš draugų, radijas man buvo vienas iš patikimiausių muzikos šaltinių (apie internetą buvo galima tik pasvajoti). Dėl to po ranka visada turėjau pasiruošęs audio kasečių ir visa teisinga muzika keliavo tiesiai į jas.

Taip vieną gūdų žiemos vakarą, begaudant radijo bangas, užkliuvau už šio nuostabaus albumo garsų. Net neįsivaizdavau, kas čia groja, bet mane taip sužavėjo, kad nedvejodamas pradėjau įrašinėti. Visą tą laiką stengiausi nejudėti, kad nepabėgtų radijo bangos (kai atsitraukdavau nuo radijo, atsirasdavo šniokštimas), tad tiesiog tūnojau priešais radiją ir mėgavausi giliais, plaukiojančiais nuo downtempo iki nestandartinio drum'n'bass, garsais. Albumas grojo be jokių komentarų, reklamos ir panašiai. Tik laidos pabaigoje buvo užsiminta, kad skambėjo Karma albumas "Pad Sounds". Ir visą tai per Lietuvos nacionalinę radijo programą!

Karma pavadinimas įstrigo, bet prireikė daugiau nei 10 metų, kol šis albumas dviguboje plokštelėje pasiekė ir mano fonoteką.