„Google Glass“ pagalvojo ir apie melomanus

„Google Glass“ pagalvojo ir apie melomanus

Visuomet sudėtinga svarstyti, kaip vienas ar kitas išradimas pakeis gyvenimus, juolab kad smarkiai apkalbami akiniai „Google Glass“ dar net nepasirodė viešoje prekyboje. Visgi jau net Vilniaus meras juos išbandė, tad metas ruoštis, ateitis prasideda už kampo.

Radom internete klipą, kuris „Google Glass“ pritaiko muzikos mylėtojams. Amerikiečių prodiuseris ir didžėjus Young Guru jau pa(r)sidavė technologijų kerams ir į kamerą pasakoja, kaip „Google Glass“ jam padeda ne tik užsisakyti valgį ispaniškai, bet ir sužinoti, kokia daina groja užkandinėje bei kur nusipirkti jos įrašą plokštelėje.

Turint omenyje tikrai naudingą programėlę „Shazam“ tokios ateities akinių galimybės visai vilioja. Beje, paslauga „Google Play“ leidžia susirasti bet kokią savo biliotekoje esančią dainą ir ją pasiklausyti kada nori ir kur nori. Aišku, per „Glass Earbuds“. Šios ausinės prekyboje turėtų pasirodytu jau šio mėnesio pabaigoje ir kainuos 85 JAV dolerius („Google Glass“ kaina – apie 1500 JAV dolerių). Penkių spalvų.

Mes kol kas „Glass Earbuds“ neužsisakėm, bet ką čia gali žinoti, kaip sparčiai pajudės technologijų ekspresas...