Atnaujintas Denon MC6000 MK2 DJ Kontroleris

Atnaujintas Denon MC6000 MK2 DJ Kontroleris

Denon paskelbė apie MC6000 MK2 DJ kontrolerį, kuris iš esmės yra atnaujintasis ir flagmanu tituluojamas keturių kanalų/takelių DN-MC6000 DJ kontroleris. Išskirtinė šio kontrolerio ypatybė – tai suderinamumas su Serato DJ programine įranga, vadinasi, kontoleris veikia su daugeliu pagrindinių DJ programinių įrangų.

Negana to, kad šis kontroleris puikiai dera su Serato, Denon DJ MC6000 MK2 nuo savo pirmtako skiriasi tokiais dizaino patobulinimais kaip sidabro spalvos valdymo ratukai (tokius turi Traktor MK2 kontroleriai), geresniais matricos perjungėjais ir keliais papildomais dalykėliais - tai slip režimas, loop roll efektas, censor mygtukas.

Gamintojas kontroleryje paliko video/audio perjungiamo crossfader'io funkciją, o tai suteikia video miksavimo galimybes su Serato DJ ir Serato Video įskiepiu bei jame esančiomis Virtual DJ video funkcijomis, kaip ir prieš tai buvusiame kontroleryje.

Denon tikrai ženkliai patobulino garso atkūrimo schemas ir kontroleris pagamintas taip, jog galima groti dviem kanalais per išorinius įėjimus naudojantis programa (jei pačios programos galimybės tai leidžia): tokiu būdu pilnas pasirodymas įrašomas tiesiai į kietąjį diską, nepriklausomai nuo to, ar pasirodymas yra įrašinėjamas per programos ar analoginius įėjimus, arba kažkuriuo iš dviejų.