Ar taps plokštelių autobusiukas realybe?

Ar taps plokštelių autobusiukas realybe?

Blossom Records buvo tik idėja, kuri, įkūrėjams pardavus viską, ką turėjo savo bute ir kas turėjo nors kokią vertę, tapo tikrove - iš pradžių prekystaliu turguje, o 2012 m. rudenį ir tikra parduotuve Norwich'e, Didžiojoje Britanijoje. Deja, pirminių piniginių injekcijų neužtenka, kad parduotuvė išsilaikytų, todėl gaila ir simboliška, bet ji bus uždaryta per Record Store Day - balandžio 19 d.

Įkūrėjai nusprendė nenuleisti rankų ir jau turi naują parduotuvės koncepciją - vinylshop'as ant ratų, kuris tiesiogine to žodžio prasme atvežtų žmonėms muziką. Dar įdomiau, kad tai būtų ne tik parduotuvė, o ir platforma, kurios dėka vietiniai talentai galėtų savo muziką išleisti plastmasės pavidalu. Jau sugalvota, kad įrašų kompanija vadinsis "Sick Note", o muzikantams bus mokama remiantis beveik pay if forward pagrindu, t. y. išsileidę gaus kažkokią vienkartinę sumą už kūrybinį darbą, o pelnas už pardavimus bus skiriamas kitų naujų žvaigždžių paieškai bei kūrybos realizavimui.

Blossom Records tikslas dabar - iki balandžio 7 d. surinkti £15.000, taigi, kiekvienas, mylintis record shop'us, gali prisijungti.