Allen & Heath naujienos: Allen & Heath Xone:K1 DJ kontroleris

Allen & Heath naujienos: Allen & Heath Xone:K1 DJ kontroleris

Allen & Heath paskelbė apie naujo kontrolerio pasirodymą - tai bus Xone:K1, kuris praturtina kompanijos panašaus tipo kontrolerių pasiūlą, prasidėjusią nuo Xone:K2. Tai beveik ir yra Xone:K2, tik be garso kortos. Xone:K1 MIDI mapping'as veiks su visais populiariausiais DJ softais. Iš viso pasiūlantis 52 funkcijas (4 feideriai, 30 šviečiančių RGB mygtukų ir t. t.), kontroleris turės USB ir X:Link jungtis, taip jį bus galima prijungti prie kitų Allen & Heath produktų - Xone:23C, Xone:DB2 arba Xone:DB4.

Allen & Heath galima tikėtis tvirto ir solidaus produkto - Xone:K1 turi plieninį karkasą, bet yra pakankamai lengvas nešiotis. Prie jo galima įsigyti tvirtą paminkštintą dėklą, kuris dar tiks kaip stovas kontroleriui, kad šis būtų vienodame aukštyje kartu su mikšeriu.

"Xone:K1 yra vertingas ir iš tiesų esminis Xone šeimos papildymas, suteikiantis galimybę neribotai valdyti populiariausią softą ir tuo pačiu tampantis reikalingu priedu įvairioms hardo kombinacijoms. Jį pasijungti lengva, todėl daug keliaujantys ar vietą taupantys didžėjai turėtų įvertinti Xone:K1 privalumus", pasakoja Xone serijos specialistas Greg Ibbotson.

Trumpa ir aiški prezentacija: